Logo firmy

Reference


SEVERA - VSO, s.r.o. je naší archivní službou od roku 1995 a s její činností je naše organizace velmi spokojená. Zpracování, vedení a podávání zpráv je po celou dobu naší spolupráce velmi dobré a uvedenou službu jsme již doporučili řadě organizací s příznivou odezvou.
Judr. Ivan Hubáček, likvidátor Zelenina Terezín

Jako likvidátor i správce konkurzní podstaty pracuji již řadu let, o čemž svědčí mnoho likvidovaných subjektů. Kromě prvního trvale spolupracuji se společností SEVERA -VSO, s.r.o.. Vyhovuje mi rychlost práce, preciznost, maximální snaha vyhovět ukladateli, ale i cena.
ing. Richard Koza CSc, likvidátor Kaučuk Kralupy s.p., Interiér Praha, Léčivé rostliny Praha, Severografie Most

Se společností SEVERA - VSO, s.r.o. jsem začala spolupracovat při likvidaci společnosti Bocco, s.r.o. Brno, což byla jedna z menších firem, nebo možno říci i malá. Po těchto zkušenostech jsem jim svěřila JZD 1. máj Brno a potom Agrostroj Prostějov, kde bylo odvezeno několik kamiónů písemností. Potvrdila se pouze spolehlivost společnosti SEVERA - VSO, s.r.o., operativnost a hlavně též ko m unikati vnost, což je při práci podobného rozsahu velmi důležité.
Judr. Lenka Benešovská, SKP Agrostroj Prostějov, advokátní kancelář Brno

Již několik firem - jejich písemnosti mám uložené u společnosti SEVERA - VSO, s.r.o., v poslední době pak G M Gasmont a.s. Pardubice.
SEVERA - VSO, s.r.o. realizovali od odvozu až po kontakty s oblastním archivem veškeré práce. Jsou rychlí, spolehliví. Doporučuji i ostatním SKP.
ing. Marcela Jakoubkova SKP Hradec Králové